מסלולי לימוד

קורס משחק מול מצלמה לשחקנים מקצועיים

קורס שחקנים מקצועיים הינו קורס הדגל של בית הספר ומיועד לשחקנים בוגרי בתי ספר למשחק או שחקנים עובדים בתעשייה שרוצים להתמקצע, ולפתח מיומנויות משחק מול מצלמה ולעבור אודישנים לתפקידים בטלוויזיה, בקולנוע, בהנחיה ובפרסומות.

שיטת הלימוד שלנו מבוססת על עבודה מעשית מול המצלמה מהרגע הראשון וחומרי העבודה המצולמים מכל שעור נשארים אצל הסטודנט לצפייה ולימוד מהבית. במהלך הקורס הסטודנטים ירכשו מושגים מקצועיים, עקרונות וטכניקות משחק ספציפיות, וכל זאת בהדרכת צוות ההוראה שלנו שאוחז בניסיון רב שנים בתחומי המשחק בטלוויזיה, בקולנוע ובתיאטרון.

מאפייני הקורס:

* יש בכוונתו לקשר בוגרים עם סוכנויות שחקנים, חברות הפקה, מלהקות ובמאים.

קורס משחק מול מצלמה לשחקנים מתחילים

שיטת הלימוד בקורס המתחילים מבוססת על עבודה מעשית מול מצלמה מהרגע הראשון.

אנו שמים דגש על יסודות המשחק, עבודה מקדימה על הדמות והכנת מונולוגים ודיאלוגים מסדרות וסרטים. במהלך הקורס, הסטודנטים יעברו סימולציות והכנה לאודישן על מנת להגיע לאודישנים בתעשייה מוכנים ומקצועיים.

בכל קורס סטודנטים שלנו מתקבלים לתפקידים בטלוויזיה ובקולנוע עוד במהלך הלימודים!

מאפייני הקורס:

* יש בכוונתו לקשר בוגרים עם סוכנויות שחקנים, חברות הפקה, מלהקות ובמאים.

שיעורים פרטיים, הכנה לאודישנים והכנת אודישנים מצולמים

צוות מורי בית הספר מכין שחקנים לאודישנים בארץ ובחו"ל, על מנת שהשחקן יגיע מוכן ויפגין את המיטב שבו מול המלהק. כמו כן, צוות מורי בית הספר מעביר שעורי משחק מצולמים אחד על אחד ומכין לאודישנים מצולמים לשליחה למלהקות בארץ ובחו"ל.

סדנאות חוץ - עמידה מול קהל ושפת גוף

מי לא מתמודד עם פחד קהל? אנו מעבירים סדנאות חוץ לארגונים וגופים פרטיים.

אנו מלמדים ומאמנים, אנשי עסקים, רופאים, מנכ"לים, אנשי שיווק, פרזנטורים ופוליטיקאים להרצאות, ראיונות בגופי תקשורת, פרזנטציות, שיחות וידאו עסקיות, שיחות מכירה וראיונות עבודה.

אנו מלמדים כיצד להתמודד עם הלחץ שעשוי לתקוף בדיוק בנקודה שאליה התכוננו כל הזמן.

התמודדות עם פחד קהל, שפת גוף, העברת מסרים מילוליים ופיזיים, ושימת דגש על מילות מפתח הם רק חלק מהכלים אותם אנו מלמדים בסדנאות החוץ שלנו.